محبوبه حسینی کیست؟

محبوبه سادات حسینی از هنرمندان نقاش در قم، که متولد سال ۱۳۶۲ است. این بانوی هنرمند، نقاشی را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و حدوداً چند سالی می شود که رخت معلمی بر تن کرده و به هنر جویان خود در هنرکده تعلیم نقاشی می دهد. محبوبه حسینی تاکنون آثارش را در قالب نمایشگاه ‌های مختلف انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور به نمایش درآورده است. خانواده خانم حسینی در این راه او را خیلی تشویق کردند و این تشویق ها باعث دلگرمی دادن به او می شد.

فعالیت های محبوبه حسینی

این بانوی هنرمند نقاشی را به صورت تجربی یاد گرفته و نزدیک 7 سال است در این رشته فعالیت حرفه ای دارد و به هنر آموزان خود نیز آموزش می دهد. وی سه نمایشگاه انفرادی در شهر قم و یک نمایشگاه انفرادی آبرنگ در استان مازندران داشته است و در نمایشگاه گروهی (نگاهی در آینه) هنرمندان ایرانی در استانبول در سال ۲۰۱۶ شرکت کرده بود. در پنج نمایشگاه گروهی در قم، کاشان و تهران و نمایشگاه گروهی گلستان هنر در قشم نیز در سال ۱۳۹۵ حضور داشته است. پس از این که از سال ۱۳۸۶ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و بعد از 10 سال این رشته را به‌ طور حرفه ای دنبال می کند. استادان خوبی از جمله خانم رهنما و خانم جان قربانی در قم تمام این سال ها به او کمک کردند، در تهران هم کلاس های آموزشی آقای سعادتی و آقای فروجی را دنبال می کرد.

اپلیکیشن محبوبه حسینی

این هنرمند اپلیکیشن های زیادی دارد که اپلیکیشن سایه روشن، اولین اپلیکیشن آموزش جامع و تخصصی سیاه قلم به سبک هایپر رئال می باشد و همچنین کتابچین یک اپلیکیشن کتاب مالتی پلتفرم است که علاقه مندان به سبک هنر و طراحی می توانند در هر کجا که باشند به راحتی این اپلیکیشن را دانلود کنند و برای خود طراحی و نقاشی را شروع کنند.

اپلیکیشن هنرکده یکی از کاملترین مراجع آموزش هنر و طراحی با آموزش های استاد محبوبه حسینی می باشد که می توانید از طریق این آموزش های آنلاین، رشته هنری موردعلاقه خود را فرا گیرید.

ویژگی توضیح